ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. lapkričio 28 d., antradienis

Projekto „KAUNO BAŽNYČIOS: miesto tapatumo kodas“ pristatymas Rotušėje
KUR: Kaunas

Miesto kodas

17 val. Rotušėje (Rotušės a. 15, Kaunas) bus pristatomas projektas „Kauno bažnyčios: miesto tapatumo kodas“.

Šis Kauno apskrities viešosios bibliotekos kartu su Kauno arkivyskupija projektas – tai galimybė dar kartą įdėmiau pažvelgti į savo miesto „veidą“. Šį kartą (at)pažinimo kodu tapo 9 miesto bažnyčios.

Projekto rengėjai pristato interaktyvų terminalą, kuriame galima pažiūrėti kultūros ir meno žmonių, žinomų Lietuvos aktorių įgarsintas bažnyčių vaizdo istorijas. Jas pasakoja įvairių Lietuvos laikotarpių personažai nuo dvasininkų iki šių laikų bažnyčios istoriją repuojančio jaunimo. Vaizdo istorijos – tai vaizdo pasakojimai, kuriuos sudaro kolekcininkų ir valstybės archyvuose saugomos dokumentinės nuotraukos, archyviniai vaizdo įrašai, dailininkų sukurtos iliustracijos, filmuota medžiaga.

Devynios bažnyčios – devyni pasakojimai apie tai, kas buvo ar galėjo būti...

Renginyje dalyvauja: Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas VIRBALAS SJ, projekto vadovė Rimantė TAMOLIŪNIENĖ, istorikė dr. Rasa VARSACKYTĖ, aktorius Egidijus STANCIKAS.

Visą pranešimą spaudai skaityti >>

Kauno apskrities Viešosios bibliotekos įrašas