Arkivyskupijos kronika 2002–2010 m.

Vakaras jaunimui su Pilnų namų bendruomenės broliais (2010.02.17)

2010 vasario 17, 11:36

Vasario 17 d. vakare Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre per penkiasdešimt jaunuolių dalyvavo jaunimui skirtame vakare „Giliausias mano širdies troškimas?“ su Pilnų namų bendruomenės broliais.

Keturi jų atvyko susitikti su jaunais žmonėmis ir pasidalyti savo sukrečiančiomis istorijomis bei atrasta galimybe keisti savo gyvenimą minėtoje bendruomenėje. Brolis Laimonas Mituzas, bendruomenės moderatorius, broliai Dmitrijus, Marius savo pasakojimais pristatė bendruomenės regulą, dienotvarkę, drabužius ir misiją – padėti išsivaduoti iš turimų priklausomybių, atrasti tikrąjį stiprybės šaltinį – Dievą ir tikėjimą. Iš pasidalijimų aiškėjo, kaip nesunku tolydžio tapti priklausomam nuo to, ką jaunas žmogus pamėgina pradžioje iš smalsumo, noro pasilinksminti, o paskui dėl įvairios rūšies vartojamų svaigalų vis labiau klimpsta, pradeda vagiliauti ir pan. Pilnų namų bendruomenę, priimančią jaunuolius iki 30 metų amžiaus, daugelis atrado patys arba artimųjų, draugų padedami, ir dažniausiai tada, kai būna prieinama tam tikra riba, kai, regis, gyvybė pakimba ant plauko ir žmogus jau pats turi padaryti vienokius ar kitokius apsisprendimus.

Pilnų namų bendruomenės broliai atsakė į jaunimo klausimus, vėliau visi dalijosi kukliomis vaišėmis, tinkančiomis tądien prasidėjusiai gavėniai.

Parengta pagal Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informaciją