Arkivyskupijos kronika 2002–2010 m.

KTU studentai su kapelionu lankėsi Vilijampolės socialinės globos namuose (2010.11.17)

2010 lapkričio 19, 12:00

Antrus metus iš eilės Kauno technologijos universiteto kapelionas kun. Petras Pichas drauge su studentais lanko negalią turinčius vaikus Vilijampolės socialinės globos namuose.

Lapkričio 17 dieną, Tarptautinę studentų dieną, su KTU kapelionu ir studentais vaikus aplankė ir garsus krepšininkas Mantas Kalnietis. Apuolės vaikų namų auklėtiniai kartu su krepšininku žaidė draugiškas krepžinio rungtynes. Po varžybų Mantas Kalnietis bendravo su vaikais, dalijo autografus, suvenyrus, fotografavosi. Kartu su studentais vaikus lankė ir universiteto Studentų reikalų direktorius Andrius Guzavičius. Po draugiškai praleistos popietes Vilijampolės globos namų direktorius Juozas Laurynas džiaugėsi dažnu KTU studentų apsilankymu ir išreiškė viltį, kad tai taps nuostabia tradicija.

Studentai džiaugėsi, kad savo apsilankymu galėjo praskaidrinti vaikų namų auklėtinių ir savo dieną, visi be perstojo šypsojosi ir stebėjosi vaikų aktyvumu. Kapelionas kun. Petras po apsilankymo sakė: „Nepakartojama, įspūdinga, kažkas nepaprasto, dieviškas pasibuvimas.“ Ir toliau KTU kapelionas kviečia studentus ne tik studijuoti, bet ir įprasminti savo studijų laiką jungiantis į įvairias gerumo akcijas.

Valda Velžienė, KTU akademinės sielovados koordinatorė