Sužadėtinių rengimo grupių archyvas

  • X GRUPĖ 33 > Pradžia 2020-11-07, 10:00

    VADOVAI: Ingrida Vuosaitytė ir Valdemaras Jazgevičius
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros paskambinus į parapijos raštinę.

  • GRUPĖ 32 Pradžia 2020-10-17, 10:00

    VADOVAI: Lina ir Gailius Raškiniai
    VIETA: Šv. Jono Pauliaus II bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • GRUPĖ 31 > Pradžia 2020-10-05, 18:00

    VADOVAI: Raimonda ir Gediminas Šemekliai
    VIETA: Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob. 8 630 96365, I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 30 > Pradžia 2020-09-21, 18:00

    VADOVAI: Jurgita ir Vytautas Saliniai
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 29 > Pradžia 2020-07-14, 18:00

    VADOVAI: Kristina ir Gintaras Jakeliai
    VIETA: Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 12-17 val.

  • X Grupė 28 > Pradžia 2020-06-17, 18:00

    VADOVAI: Kristina ir Gintaras Jakeliai
    VIETA: Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 27 > Pradžia 2020-06-02, 18:00

    VADOVAI: Jurgita ir Vytautas Saliniai
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 26 > Pradžia 2020-05-21, 18:00

    VADOVAI: Jurgita ir Vytautas Saliniai
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 25 > Pradžia 2020-05-16, 10:00

    VADOVAI: Aistė ir Darius Ruzgai
    VIETA: Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob. 8 630 96365, I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 24 > Pradžia 2020-04-27, 18:00

    VADOVAI: Virginija ir Tomas Jundulai
    VIETA: Pal. Jurgio Matulaičio (Eigulių)
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 23 > Pradžia 2020-04-25, 10:00,

    VADOVAI: Ingrida Vuosaitytė ir Valdemaras Jazgevičius
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros paskambinus į parapijos raštinę.

  • X GRUPĖ 22 > Pradžia 2020-04-25, 18:00

    VADOVAI: Raimonda ir Gintaras Navickai
    VIETA: Gerojo Ganytojo (Dainavos) bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel.8 63096365 I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 21 > Pradžia 2020-04-21, 18:30

    VADOVAI: Viktorija ir Marijus Eigirdai
    VIETA: Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės (Raudondvario) bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel. +370 690 75024

  • X GRUPĖ 20 > Pradžia 2020-03-28, 16:00

    VADOVAI: Lina ir Gailius Raškiniai
    VIETA: Šv. Jono Pauliaus II bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 19 > Pradžia 2020-04-20, 11:00

    VADOVAI: Ramunė ir Raimondas Baltrušaičiai
    VIETA: Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel.8 63096365 I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 18 > Pradžia 2020-04-09, 18:00

    VADOVAI: Giedrė Aukščiūnienė
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 17 > Pradžia 2020-04-09, 18:00

    VADOVAI: Jurgita ir Vytautas Saliniai
    VIETA: Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 16 > Pradžia 2020-04-02, 16:00

    VADOVAI: Jurgita ir Vytautas Saliniai
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros tik atvykus į parapijos raštinę arba tel: 8 63096365 I, III, IV 12-17 val.

  • X GRUPĖ 15 > Pradžia 2020-04-01, 18:30

    VADOVAI: Dalė ir Stasys Adamoniai
    VIETA: Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika
    REGISTRACIJA: tel. 863096365, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 12-17 val.

  • X GRUPĖ 14 > Pradžia 2020-03-29, 18:30

    VADOVAI: Agnė ir Gintas Liškauskai
    VIETA: Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės (Raudondvario) bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel. +370 690 75024

! GRUPĖ – renkama nauja grupė.
GRUPĖ – vyksta registracija.
X – grupė užpildyta, registacija baigta.
* – pakeista data.
KAŠC – Kauno arkivyskupijos šeimos centras (nuo 2015 m. sausio – Papilio g. 5, šalia Rotušės a.).