Holy Mass in English – šv. Mišios anglų kalba Kaune
Paskelbta: 2016-09-29 10:00:27

Every Sunday 6 p. m. Holy Mass in English Kaunas Jesuit church of St. Francis Xavier (Rotušės square 8).
We invite you to celebrate The Day of the Lord together.

You are welcome to help with singing and music during the Holy Mass.

Could you possibly share this information with your friends, please.

All are welcome!

University students and Jesuits of Kaunas

-----------------

Kiekvieną sekmadienį 18 val. šv. Mišios anglų kalba Kaune, Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje (Rotušės a. 8).

Švęskime Viešpaties dieną kartu, pradėkime naują savaitę Jo artumoje ir priimkime Jo palaiminimą.

Pakvieskite visus universitetų studentus ir įvairių organizacijų darbuotojus, atvykusius dirbti iš kitų šalių.

Pakvieskite savo draugus, kurie nori melstis anglų kalba ir stiprinti šios kalbos įgūdžius.

Drąsiai prisijunkite prie Viešpaties dienos pamaldų muzikos ir giesmės grupės.

Labai laukiame visų!

Kauno studentai ir jėzuitai

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias