Liepos 2–5 d. – Piligriminė pašaukimų stovykla (registracija iki birželio 25 d.)
Paskelbta: 2018-05-22 19:42:22

Pašaukimas pirmiausia yra ši meilės dovana – atpažinti, kad esame mylimi ir pašaukti atsiliepti į meilę meile (F. Ciardi).

Pašaukimų stovykla LIEPOS 2–5 d. – piligrimystės, maldos ir bendrystės laikas, kai stengsimės iš naujo atpažinti, kaip esame mylimi, ir kiekvienas galėsime savęs klausti: „Kaip dar galiu sekti Jėzų?“

Keturias dienas praleisime keliaudami po Lietuvą, lankydami įvairias šventoves, vienuolynus. Susitiksime su įvairiais žmonėmis, kurie dalysis skirtingais savo pašaukimo išgyvenimais. Skirsime laiko tiek bendruomeninei, tiek asmeninei maldai, apmąstymams.

Grupę nuolat lydės kunigas.
Vietos, kurias planuojama lankyti: Marijampolė, Telšiai, Šiluva, Kaišiadorys, Žemaičių Kalvarija, Trakai ir kt.
Dalyvių amžius – nuo 16 iki 35 metų.

Stovykla remiama geradarių, todėl prie stovyklos išlaidų prašoma prisidėti tik simboline 25–30 Eur auka.

Registracijos anketa >>

Registracija vyksta iki birželio 25 d.
Vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos:
Kauno arkivyskupijos kurijoje (Kaunas, Rotušės a. 14 a)
Mob. 8 693 965 89 (Ieva), el. p. pasaukimai@kaunoarkivyskupija.lt

Jau apaštalus menančiais laikais Bažnyčia laikė kankinius garbingiausiais, rinktiniais savo nariais. Jie yra tikrasis Bažnyčios elitas. Jie ne tik gyvenimu, bet ir mirtimi sekė Kristų, susitapatino su Juo. Visais amžiais nesuskaičiuojama kankinių minia vėl ir vėl pasipildo. Būti Kristaus sekėju ir mokiniu kartais yra mirtinai pavojingas užsiėmimas.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai