Birželio 18 d. prasideda 2018 metų priėmimas į KAUNO KUNIGŲ SEMINARIJĄ (informacija stojantiesiems. Dokumentų priėmimas iki liepos 31 d.)
Paskelbta: 2018-06-07 19:17:10

Kauno kunigų seminarija skelbia apie 2018 metų priėmimą. Stojamieji egzaminai rugpjūčio 2 d. 10 val.

Prašymai ir dokumentai priimami nuo birželio 18 iki liepos 31 d. seminarijoje (A. Jakšto g. 1, Kaunas) darbo dienomis 9–13 val. Telefonas pasiteirauti (37) 32 37 34.

Išsamiai apie stojimo sąlygas, reikalingus dokumentus žr. kks.lcn.lt >>

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Jau apaštalus menančiais laikais Bažnyčia laikė kankinius garbingiausiais, rinktiniais savo nariais. Jie yra tikrasis Bažnyčios elitas. Jie ne tik gyvenimu, bet ir mirtimi sekė Kristų, susitapatino su Juo. Visais amžiais nesuskaičiuojama kankinių minia vėl ir vėl pasipildo. Būti Kristaus sekėju ir mokiniu kartais yra mirtinai pavojingas užsiėmimas.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai