2019 m. katalikiška vasaros stovykla jaunimui „Esi vertas daugiau“ (pradėta registracija)
Paskelbta: 2019-03-22 17:46:02

Penktus metus Kauno arkivyskupijos jaunimo centras kviečia 13–17 m. jaunuolius susitikti katalikiškoje vasaros stovykloje „Esi vertas daugiau“.

PROGRAMOJE: kūrybinės dirbtuvės, malda, sportas, teminiai vakarai, susitikimai su įdomiais žmonėmis.
Tavęs laukia energingi savanoriai, bendraminčiai, nauji draugai IR DAR DAUGIAU.

Šiais metais stovykloje gilinsimės į Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje metu pasakytą kalbą jaunimui.

Dalyvių amžius: 13–17 m.
Laikas: 2019 m. birželio 25–30 d.
Vieta: Zalensų sodyba (Vilkijos sen., apie 50 km nuo Kauno, www.zalensai.lt).

GYVENIMAS: Sodyboje ant Dubysos kranto; 4–6 vietų kambariuose su patogumais; maitinimas 4 kartus per dieną.

Stovyklos dalyvio įnašas – 150 Eur
(stovyklos savikaina vienam dalyviui 250 Eur, tačiau dalį sumos padengiame prašydami geradarių paramos).

REGISTRACIJOS forma (iki gegužės 31 d.)  >>

TAPK SAVANORIU (nuo 18 m.) >>

PLAKATAS

Daugiau informacijos:
Info@kajc.lt arba mob. 8 687 98265

Stovyklą organizuoja:
Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos