JEI TIKI, KAD DIEVAS GALI... Šlovinimo vakarai su tėvais redemptoristais ir seminarija Kaune (sausio–birželio mėn.)
Paskelbta: 2020-01-17 18:14:04

Kauno arkivyskupijos kurija, tėvai redemptoristai ir Kauno kunigų seminarija tęsia šlovinimo vakarų ciklą „JEI TIKI, KAD DIEVAS GALI, ateik melstis už Kauną ir Lietuvą“.

Šiuos atviruose visiems maldos vakaruose – Miesto misijose dėl visų jo gyventojų  – laukiamas kiekvienas.

Juose šlovinama, adoruojamas Švenčiausiasis Sakramentas, meldžiamasi už miestą, visos Lietuvos žmones ir save pačius, yra galimybė atlikti išpažintį arba tik pasikalbėti su kunigu dvasiniais klausimais.

Vyksta Kaune, Švenčiausiosios Trejybės (seminarijos) bažnyčioje (Rotušės a. 22, įėjimas prie arkivyskupijos kurijos vartų) paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Pradžia – 19 val. Trukmė – apie valandą (užsukti į bažnyčią ir prisijungti galima bet kuriuo metu).

(apie 2019 metų vakarus galima pažiūrėti čia >>,   >>,   >>

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai