PAMALDŲ TRANSLIACIJOS (LRT, „Marijos radijas“, internetu)
Paskelbta: 2020-03-16 14:41:05

Šalyje švelninant įvairius karantino ribojimus, LVK nutarimu nuo gegužės 10 d. atnaujinamas Eucharistijos šventimas sekmadieniais dalyvaujant tikintiesiems ir  laikantis visų LVK nustatytų saugumo normų. Visą nutarimą kviečiame žr. >>

Sekmadienio šv. Mišių transliacijos
Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, 10 val.  iš Vilniaus arkiktedros (taip pat ir internetu mediatekoje >>).

Marijos radijas“

Kasdien šv. Mišios 12 val.  žr. programą >>

Transliacijos iš Kauno arkivyskupijos bažnyčių:

Iš Ruklos Šventosios Dvasios parapijos koplyčios – kasdien 9 val., sekmadieniais 11 val. feisbuko paskyroje >>.

Iš Babtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos  – 12 val.  sekmadieniais feisbuko paskyroje >>

Iš Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios – 10 val. sekmadieniais feisbuko paskyroje >>

Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios feisbuko paskyroje >> – 12 val. sekmadieniais šv. Mišių transliacija iš Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios.

Maldai gali pasitarnauti:

Liturginis kalendrius >>

Šventasis Raštas >>

Valandų liturgija >>

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)