PAMALDŲ TRANSLIACIJOS (pildoma)
Paskelbta: 2020-03-16 14:41:05

Karantino sąlygomis Lietuvos vyskupų nutarimu >> nevykstant visoms viešoms pamaldoms, jose galime dalyvauti per tiesiogines televizijos, radijo transliacijas bei internetu.

Popiežiaus Mišios Šv. Mortos namų koplyčioje – kasdien nauji vaizdo įrašai >>
„Viešpaties Angelo“ malda – 12 val. sekmadieniais ir trečiadienio katechezės >> , youtube kanalu >>

LRT transliacijos

04 05 VERBŲ SEKMADIENIO šv. Mišios – 10.30 val. (iš Bernardinų bažnyčios Vilniuje).

Sekmadienio šv. Mišios
12.30 val. LRT Plius kanalu (taip pat ir internetu mediatekoje >>)
12.30 per LRT Klasika radijo programą

Marijos radijas“

Kasdien šv. Mišios 12 val. ir 19 val. (18.30 val. prieš vakaro Mišias kalbamas Rožinis) (galima klausyti ir internetu), žr. programą >>

Transliacijos iš Kauno arkivyskupijos bažnyčių:

iš Šiluvos bazilikos – 12 val. sekmadieniais, taip pat kas vakarą 19 val. (iki Didžiojo Tridienio) vykstant maldos ir paramos akcijai „Šviesos žemėlapiai (Šiluvos šventovės feisbuko paskyroje >>)

iš Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) bažnyčios – 18 val. kasdien, 10 val. šeštadieniais ir sekmadieniais (tiesioginė transliacija Katalikų medijų centro feisbuko paskyroje >>, įrašai  youtube.com, naujausias  >>

Iš Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčios – 12 val. penktadieniais ir šeštadieniais, 10 val. sekmadieniais (parapijos feisbuko paskyroje >>)

Iš Ruklos Šventosios Dvasios parapijos koplyčios – kasdien 9 val., sekmadieniais 11 val. feisbuko paskyroje >>.

Iš Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčios – 10 val. šeštadieniais ir sekmadieniais feisbuko paskyroje >>.

Iš Babtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos  – 12 val.sekmadieniais feisbuko paskyroje >>

Arkivyskupijos parapijas, ketinančias rengti šv. Mišių transliacijas, kviečiame pranešti info@kaunoarkivyskupija.lt

Maldai gali pasitarnauti:

Šventasis Raštas  biblija.lt

Valandų liturgija https://vl.katalikai.lt/

Evangelijos apmąstymas kiekvienai dienai jėzuitai.lt feisbuko paskyroje >>

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai