Kauno I dekanato karitiečių adventinė popietė (2015 12 17)
Paskelbta: 2015-12-21 19:14:13

Gruodžio 17 d. arkivyskupijos „Carite“ vyko adventinė popietė, kurioje dalyvavo Kauno arkivyskupijos „Caritas“ direktorius kun. Virginijus Birjotas, vedėja ses. Viktorija Maknauskaitė, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijų „Caritas“ vedėjos.

Laužydami kalėdaitį linkėjome vieni kitiems prasmingų, viltingų metų, įžengiant į paskelbtą Gailestingumo jubiliejų. Jausdami, kad esame vienos šeimos nariai, nuoširdžiai pasidalijome savo rūpesčiais, patirtimi, pasidžiaugėme, ką esame nuveikę savo parapijose. Parapijų „Carito“ vedėjos dalijosi patirtimi dirbant su kitomis institucijomis: mokyklomis, seniūnijomis, katechetais, su kuriais yra kartu atlikę gražių gailestingumo darbų.

Ona Virbašiūtė,
Kauno I dekanato „Caritas“ vedėja

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai