Kauno I dekanato karitiečių adventinė popietė (2015 12 17)
Paskelbta: 2015-12-21 19:14:13

Gruodžio 17 d. arkivyskupijos „Carite“ vyko adventinė popietė, kurioje dalyvavo Kauno arkivyskupijos „Caritas“ direktorius kun. Virginijus Birjotas, vedėja ses. Viktorija Maknauskaitė, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijų „Caritas“ vedėjos.

Laužydami kalėdaitį linkėjome vieni kitiems prasmingų, viltingų metų, įžengiant į paskelbtą Gailestingumo jubiliejų. Jausdami, kad esame vienos šeimos nariai, nuoširdžiai pasidalijome savo rūpesčiais, patirtimi, pasidžiaugėme, ką esame nuveikę savo parapijose. Parapijų „Carito“ vedėjos dalijosi patirtimi dirbant su kitomis institucijomis: mokyklomis, seniūnijomis, katechetais, su kuriais yra kartu atlikę gražių gailestingumo darbų.

Ona Virbašiūtė,
Kauno I dekanato „Caritas“ vedėja

Jei visada pasitiki KRISTUMI, tada gėrio, teisingumo ir taikos siekis, atleidimas ir susitaikymas tampa palaiminimu: palaiminti alkstantys ir trokštantys teisumo, palaiminti gailestingieji...

(2017 11 01)