Kauno I dekanato karitiečių adventinė popietė (2015 12 17)
Paskelbta: 2015-12-21 19:14:13

Gruodžio 17 d. arkivyskupijos „Carite“ vyko adventinė popietė, kurioje dalyvavo Kauno arkivyskupijos „Caritas“ direktorius kun. Virginijus Birjotas, vedėja ses. Viktorija Maknauskaitė, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijų „Caritas“ vedėjos.

Laužydami kalėdaitį linkėjome vieni kitiems prasmingų, viltingų metų, įžengiant į paskelbtą Gailestingumo jubiliejų. Jausdami, kad esame vienos šeimos nariai, nuoširdžiai pasidalijome savo rūpesčiais, patirtimi, pasidžiaugėme, ką esame nuveikę savo parapijose. Parapijų „Carito“ vedėjos dalijosi patirtimi dirbant su kitomis institucijomis: mokyklomis, seniūnijomis, katechetais, su kuriais yra kartu atlikę gražių gailestingumo darbų.

Ona Virbašiūtė,
Kauno I dekanato „Caritas“ vedėja

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai