„Carito“ vadovų susitikimuose pasidalyta tarnystės patirtimi ir planais (2016 03 14–15)
Paskelbta: 2016-03-16 11:00:42

Kovo14 d. vyko Kauno I dekanato Carito vedėjų posėdis. Posėdyje dalyvavo Kauno arkivyskupijos Carito direktorius Arūnas Kučikas bei miesto parapijų Carito vedėjos, kurios trumpai pristatė savo vykdomas veiklas, pasidalijo patirtimi, iššūkiais, susijusiais su artimo meilės tarnyste.

Posėdyje buvo aptarti įvairūs klausimai, susiję su pagalba artimui, ligonių slauga, akcijomis, seminarų reikalingumu,bei bendromis rekolekcijomis, minint šiais metais paskelbtus Gailestingumo jubiliejaus metus.

Kovo 15 d. arkivyskupijos Carite vyko dekanatų vedėjų posėdis. Posėdyje dalyvavo arkivyskupijos Carito direktorius A. Kučikas, dekanatų Caritas vedėjos: Kauno I – Ona Virbašiūtė, Kauno II – Marytė Mačiulienė, Kėdainių – Žydrė Pranevičiūtė, Jonavos – Stanislova Daubarienė, Raseinių – Vilma Beržinskienė, Jurbarko – Alma Busch, Ukmergės – Oksana Daunoravičienė.

Posėdis prasidėjo malda. Arūnas Kučikas pasveikino ir padėkojo atvykusioms dekanato Carito vedėjoms už nuoširdų artimo meilės liudijimą. Priminė liudyti Evangeliją, išlikti tiesoje pagal Bažnyčios mokymą.

Dekanato vedėjos pasidalijo realia padėtimi parapijų veiklos lygmeniu, išvardijo stipriąsias bei silpnąsias veiklos puses, pasidžiaugė vykdomais įvairiais projektas, akcijomis.

Buvo diskutuojama, kaip arkivyskupijos Caritas galėtų prisidėti prie dekanatų parapijų karitatyvinės veiklos stiprinimo bei sunkumų sprendimo.

Kauno arkivyskupijos „Caritas“ informacija

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai