Arkivyskupijos Jaunimo centre – sezono atidarymas šv. Mišiomis ir švente kiemelyje (2016 09 07)
Paskelbta: 2016-09-16 11:26:06

Paprastas trečiadienis Bažnyčioje gali virsti švente. Patys patyrėm, patys pajutom ! Rugsėjo 7 d. į Kauno arkivyskupijos Jaunimo centrą sugrįžo visi Bažnyčios draugai. Po atostogų, po darbų ir kelionių visi susitikom. Ir ne tik vienas kitą, bet ir Tą, kuris mus čia surinko. Koks džiaugsmas buvo per Mišias koplyčios duris praverti plačiau, kad tikrai šitoks būrys sutilpti galėtų. Kai Jaunimo kapelionas kun. Kęstutis Genys sakė savo pamoksle: „Pastebėkit vienas kitą. Matykit, kas liūdnas. Matykit, kas šalia", tas būrys sėdinčių petys į petį puikiai tai astpindėjo. Ačiū Dievui už tai, kad sezoną galime pradėti su senais ir naujais draugais. Ir ačiū kiekvienam iš jūsų, kuris padėjo mums jį atidaryti. Visada esate laukiami.

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai