Kunigų skyrimai (2016 m. rugsėjis)
Paskelbta: 2016-10-04 14:51:24

Kun. Romualdas RAMAŠAUSKAS paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidentu bei jam pavesta aptarnauti Surviliškio ir Paberžės parapijas administratoriaus teisėmis ir pareigomis su teise laiminti santuokas.

Kun. Tomas TREČIOKAS atleistas iš „Vyturio“ gimnazijos kapeliono pareigų.

Kun. Žilvinas ZINKEVIČIUS atleistas iš LSMUL Kauno klinikų kapeliono pareigų ir paskirtas Kauno „Vyturio“ gimnazijos kapelionu.

Kun. Audrius MARTUSEVIČIUS paskirtas LSMUL Kauno klinikų kapelionu.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai