Malda už Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenę (2017 04 28)
Paskelbta: 2017-04-28 18:40:31

Balandžio 28 d. Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) bažnyčioje buvo aukojamos iškilmingos šv. Mišios už Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenę. Šv. Mišias aukojo ir homiliją sakė Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ. Giedojo gimnazijos moksleivių mišrus choras.

Baigiantis šv. Mišioms arkivyskupas pašventino gimnazijos vėliavą. Po iškilmingo palaiminimo padėkojo gimnazijos direktoriui Žilvinui Damijonaičiui, mokytojams, mokiniams ir gimnazijos chorui už bendrą maldą šv. Mišiose.

Ugnės Dirsytės informacija

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.