Nauji kunigų ir diakonų skyrimai (2017 m. birželis)
Paskelbta: 2017-06-14 11:56:20

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas arkivyskupo generalvikaru ir paliktas eiti kitas turimas pareigas.

Kun. Virgilijus DUDONIS atleistas iš Vilkijos, Seredžiaus ir Paštuvos klebono pareigų ir paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleistas iš Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Vilkijos ir Seredžiaus parapijų klebonu.

Diak. Vincentas LIZDENIS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Raudondvario parapijoje.

Diak. Emilis VASILIAUSKAS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.