Nauji kunigų skyrimai (2017 m. birželis-liepa, papildyta)
Paskelbta: 2017-07-05 13:02:01

Kun. Ladislovas BALIŪNAS SJ atleistas iš Kulautuvos ir Paštuvos parapijų klebono pareigų ir išleistas į Jėzaus Draugijos dispoziciją.

Kun. Emilijan Vladislov BOJKO OCD paskirtas Kauno Šventojo Kryžiaus (karmelitų) parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Antanas GRAŽULIS SJ atleistas iš Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Kulautuvos ir Paštuvos parapijų klebonu.

Kun. Vitas KAKNEVIČIUS paskirtas Girkalnio parapijos rezidentu.

Kun. Valdas PAURA OCD paskirtas Kauno Šventojo Kryžiaus (karmelitų) parapijos klebonu.

Kun. Renaldas ŠUMBRAUSKIS atleistas iš Kauno Šventojo Kryžiaus (karmelitų) parapijos klebono pareigų ir paskirtas Kauno Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos klebonu.

Kun. Darius VASILIAUSKAS atleistas iš Kauno Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos klebono bei Kauno krašto ateitininkų vietovės dvasios tėvo pareigų ir jam leista metams išvykti išlaikant inkardinaciją Kauno arkivyskupijoje.

-----------------

Kun. Valdemar MICHALOVSKI OFM Cap. paskirtas Kauno Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos klebonu.

Kun. lic. Remigijus KUPRYS atleistas iš Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaro pareigų.

Kun. Vytautas PAUKŠTIS tolesnei 5 metų kadencijai paskirtas Raseinių dekanato dekanu.

Mons. jubil. Lionginas VAIČIULIONIS atleistas iš Kauno Šventosios Dvasios parapijos altaristo pareigų ir išleistas gydytis į Marijampolės kunigų emeritų globos namus.

Diak. lic. Darius CHMIELIAUSKAS paskirtas tarnauti Kauno arkikatedros parapijoje.

Diak. dr. Benas ULEVIČIUS paskirtas tarnauti Kauno M. V. J. Kristaus Prisikėlimo parapijoje.

Diak. mgr. Darius VENČKAUSKAS paskirtas tarnauti Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias