Kun. N. Šmerauskas tapo Misisogos (Kanada) Lietuvos kankinių parapijos klebonu (2017 09 17)
Paskelbta: 2017-10-10 20:53:56

Kauno arkivyskupijos kunigas Nerijus Šmerauskas, pastaraisiais metais tarnaujantis lietuvių sielovadoje Kanadoje, tapo Misisogos (miestas Kanados pietryčiuose, Ontarijo provincija) Lietuvos kankinių parapijos klebonu.

Šia proga rugsėjo 17 d. parapijoje vyko šventė. Joje dalyvavo Toronto vyskupas pagalbininkas Johnas Boissonneauʼas, LVK delegatas užsienio lietuvių sielovadai prel. Edmundas Putrimas, Toronto, Čikagos, kitų lietuvių parapijų dvasininkai bei svečiai, tarp jų naujasis Lietuvos ambasadorius Kanadoje Darius Pranckevičius, garbės generalinis konsulas P. V. Kuras.

Daugiau apie iškilmes ir pokalbį su kun. Nerijumi Šmerausku skaityti „Tėviškės žiburiuose“, spalio 3 d. (nr. 37 (3517).

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Mergelė MARIJA nori būti mūsų liūdesio, nusiminimo, pasimetimo gydytoja. <...> Ji kviečia būti Jos bendradarbiais, Viešpaties teikiamo džiaugsmo talkininkais (plg. 2 Kor 1, 24). Jau šiandien galime padėti vieni kitiems. Jau šiandien galime priimti Dievo malonę ir kurti savo ir Tėvynės ateitį, jausdami atsakomybę už ją >>.

(iš homilijos Šiluvoje)

Aktualu