Arkivyskupijos jaunimo vadovų seminaras (2017 11 10)
Paskelbta: 2017-11-13 14:01:12

Lapkričio 10 d. Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro komanda organizavo seminarą, skirtą dirbantiems su jaunimu – jaunimo grupių vadovams, katechetams, tikybos mokytojams. Į seminarą atvyko 29 su jaunimu dirbantys ar savanorišką veiklą vykdantys vadovai.

Seminare arkivyskupijos sielovados programų koordinatorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė dalijosi apie išbandymus bei iššūkius savo ilgametėje tarnystėje dirbant Bažnyčioje. Vilniaus arkivyskupijos Jaunimo centro vadovė Kristina Trinkūnaitė vedė emocinio intelekto lavinimo užsiėmimą, pasitelkdama aktorinio trenažo metodus bei pratimus, o mūsų centro vadovė Agnė Grigaitytė dalijosi apie bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis bei miestų savivaldybėmis svarbą bei abipusį dialogą.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai