Poezijos, muzikos ir šokių bendrystės vakaras jaunimui „Išeik į lauką“ (2018 05 15)
Paskelbta: 2018-05-16 14:54:13

Gegužės 15 dieną Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios kiemelyje vyko Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro ir parapijos jaunimo vadovių organizuotas teminis vakaras „Išeik į lauką“. Nors visą dieną lynojo, organizatoriai ir svečiai nepabūgo išeiti į lauką, ir vėliau Dievas apdovanojo labai gražiu vakaru.

Renginį pradėjo pagrindinis svečias Vytautas V. Landsbergis kuris skaitė savo poeziją, dalijosi kūryba ir pasakojimais. Vakarą pratęsė folkloro ansamblis „Lygaudė“, pašokdinęs ir mokęs įvairiausių tradicinių šokių.

Tai buvo puikus vakaras susitikti Bažnyčios jaunajai bendruomenei ir išgyventi bendrystę. Dėkojame šiltai priėmusiam bažnyčios rektoriui kun. Kęstučiui Rugevičiui, jaunimo vadovėms Jurgitai ir Vilmantei, folkloro ansambliui „Lygaudė“ ir, žinoma, vakaro svečiui Vytautui V. Landsbergiui.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Atsakome už viską, kaip gyvename ir ką kuriame čia, žemėje, – už kasdienius darbus, pareigas, už dalyvavimą valstybės gyvenime ir atsakomybę renkantis, už sąžiningumą, aktyvumą neleidžiant blogiui įsigalėti. Mūsų gyvenimas ir mūsų pasaulis – tai pradžia to naujo pasaulio – dangaus, į kurį jau žengė VIEŠPATS.

Iš Šeštinių homilijos Šiluvoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai