Poezijos, muzikos ir šokių bendrystės vakaras jaunimui „Išeik į lauką“ (2018 05 15)
Paskelbta: 2018-05-16 14:54:13

Gegužės 15 dieną Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios kiemelyje vyko Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro ir parapijos jaunimo vadovių organizuotas teminis vakaras „Išeik į lauką“. Nors visą dieną lynojo, organizatoriai ir svečiai nepabūgo išeiti į lauką, ir vėliau Dievas apdovanojo labai gražiu vakaru.

Renginį pradėjo pagrindinis svečias Vytautas V. Landsbergis kuris skaitė savo poeziją, dalijosi kūryba ir pasakojimais. Vakarą pratęsė folkloro ansamblis „Lygaudė“, pašokdinęs ir mokęs įvairiausių tradicinių šokių.

Tai buvo puikus vakaras susitikti Bažnyčios jaunajai bendruomenei ir išgyventi bendrystę. Dėkojame šiltai priėmusiam bažnyčios rektoriui kun. Kęstučiui Rugevičiui, jaunimo vadovėms Jurgitai ir Vilmantei, folkloro ansambliui „Lygaudė“ ir, žinoma, vakaro svečiui Vytautui V. Landsbergiui.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai