Nauji skyrimai (2020 m. vasaris)
Paskelbta: 2020-02-12 14:30:03

Kunigas Rolandas TAUČIUS OFM atleistas iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapeliono pareigų.

Kunigas Waldemar MICHAŁOWSKI OFM Cap paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapelionu.

Kunigas Leo LEISE SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektoriumi.

Kunigas Algis BANIULIS SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektoriumi.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui