Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas: „Sinode kiekvienas esame kviečiamas dalyvauti.“
Paskelbta: 2021-10-15 12:23:43

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas vaizdo žinia kreipiasi į arkivyskupijos bendruomenę, sakydamas, jog popiežius Pranciškus sušaukdamas Sinodą, visus pakvietė dalyvauti nuotykyje – leistis į kelią, kuris vadinasi sinodinis kelias, ir aptarti, kaip mums sekasi gyventi Bažnyčioje, skelbti Gerąją naujieną, liudyti tikėjimo grožį pasauliui, kuris išsiilgęs Dievo.

„Kviečiu visus prisidėti prie šios gražios popiežiaus ir Bažnyčios iniciatyvos“, – sako arkivyskupas Kęstutis Kėvalas pabrėždamas, jog Sinodas yra susirinkimas, kuriame kiekvienas esame kviečiamas dalyvauti.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Viešpats duoda žmogui išminties suprasti Kryžiaus slėpinį, iš kurio kyla gyvybė, viltis, prisikėlimas. Sekime Viešpatį Jo keliu į Prisikėlimą, kuris kiekvienam skirtas iš dangaus Tėvo beribio gailestingumo ir meilės.