Adventinis vakaras Jono Pauliaus II piligrimų centre (2014 12 10)
Paskelbta: 2014-12-11 18:09:22

Gruodžio 10 dieną Jono Pauliaus II piligrimų centre vyko adventinis vakaras su tradicinėmis advento dainomis ir giesmėmis bei pasidalijimais apie išgyventus adventus. Vakarą pradėję šv. Mišiomis Kauno arkikatedroje bazilikoke, vėliau persikėlėme į Piligrimų centrą arkikatedros parapijos namuose, kur visi kartu (vakaras buvo labai jaunatviškas – dalyvavo daug jaunų žmonių) susimąstėme apie laukimą dainuodami ir giedodami adventinius kūrinius ir klausydami vakaro viešnios – Marijos radijo savanorės Genutės Ulevičienės pasakojimų ir pasidalijimų savo patirtimi.

 

Šis jaukus vakaras dar labiau padėjo suprasti, ko iš tiesų laukiame šiuo laiku ir kad laukti galima nenusiminus, bet susimąsčius ir džiaugsmingomis širdimis.

Vaizdo įrašą žr. >>

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

DIEVAS nori, kad būtume laimingi, kad gyvenimas būtų ramybės ir džiaugsmo patirtis. Tačiau išbandymų niekada nepritrūksime. Kaip juos sutiksime, priklauso nuo mūsų nusiteikimo, nuo santykio, kurį Dievas dovanoja per savo Dvasios veikimą mūsų širdyse. Būkime Viešpaties mokiniai, kurie džiugiai atsilieptų: „Kalbėk, Viešpatie, tavo tarnas klauso“ (plg. 1 Sam 3).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune