Jaunimo maldos vakare – kasdienybė, išmainyta į Jėzų (2020 02 20)
Paskelbta: 2020-02-25 18:38:04

Arkivyskupijos Jaunimo centras tęsia „Maldos! Ir giesmių“ vakarus, kuriuose kyla vėliavos, pulsuoja instrumentų stygos ir jaunimas įprastą ketvirtadienio vakarą išmaino į susitikimą su Jėzumi.

Vasario 20 d. Jaunimo centro kapelionas kunigas Liutauras Vilėniškis dalijosi mokymu apie Švč. Sakramento adoraciją. Kvietė į atidžią kelionę, leidusią pažinti šios maldos istoriją.

Mokymą mainė Švč. Sakramento adoracija, užtarimo malda, galimybė švęsti Susitaikinimo sakramentą, pasikalbėti su kunigu. Tarnystėje laiką dovanojo kunigas Žilvinas Zinkevičius, bendruomenių „Gailestingumo versmė“ ir „Gyvieji akmenys“ nariai. Į maldą giesme kvietė Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijos jaunimas kartu su jaunimo vadovu Vytautu Strioga.

Kitas „Maldos! Ir giesmių“ vakaras vyks kovo 19 d., svečiuose kunigas Algirdas Akelaitis. 

Popiežius Pranciškus yra sakęs, kad Dievo dovanos visada interaktyvios. Kad galėtum jomis džiaugtis, turi būti pasirengęs daug ką atiduoti, turi „rizikuoti“. Rizikuojam ir toliau? Atiduodami įprastą ketvirtadienio vakarą? Mainom jį į maldos ir giesmių laiką!   Esate laukiami.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija
 

Ganytojo žodis

DIEVAS nori, kad būtume laimingi, kad gyvenimas būtų ramybės ir džiaugsmo patirtis. Tačiau išbandymų niekada nepritrūksime. Kaip juos sutiksime, priklauso nuo mūsų nusiteikimo, nuo santykio, kurį Dievas dovanoja per savo Dvasios veikimą mūsų širdyse. Būkime Viešpaties mokiniai, kurie džiugiai atsilieptų: „Kalbėk, Viešpatie, tavo tarnas klauso“ (plg. 1 Sam 3).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune