Jaunimo centre – pokalbis su gydytoju rezidentu: kaip / kodėl daryti GẼRA? (2020 11 18)
Paskelbta: 2020-11-20 09:30:49

Kartu su karantinu į arkivyskupijos Jaunimo centrą sugrįžo iškalbingieji trečiadieniai, kuriuose susitinkame įdomiems bei nerežisuotiems pokalbiams. Mūsų svečiai pagalbos rankos nelaiko kišenėse, priešingai, yra atidūs ir daro GẼRA.

Lapkričio 18 d. ant Jaunimo centro fotelio prisėdo gydytojas rezidentas Andrius Kotkis. Viena aišku – jis privalo daryto GẼRA, nes davė Hipokrato priesaiką. Kita vertus, visi krikščionys privalo daryti GẼRA.

Andrius atvirai dalijosi: „Manyje yra toks keistas rūpestis žmonėmis. Ir jį nelengva suprasti. Jis tiesiog yra. Ir kai jau būna labai sunku pasirūpinti ne tik kitu, bet ir pačiu savimi, mane ramina žinojimas, kad ne ligos, ne skriaudikų, ne virusų ar kieno kito žodis bus paskutinis. Paskutinis bus Jėzaus žodis.“

Kito trečiadienio (lapkričio 25 d. 16 val.) viešnia – komunikacijos specialistė Kristina Lasienė, kuri neabejoja, kad Dangus benamius siunčia mums – kad treniruotume savo meilę.

Susitikimai vyksta internete, tereikia atsisiųsti ZOOM programėlę, patogiausia į kompiuterį.
LIVE transliacijos nuoroda bus skelbiama arkivyskupijos Jaunimo centro feisbuko paskyroje, trečiadienį, 15 val.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Ganytojo žodis

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune