II Advento sekmadienis Karmėlavos parapijoje (2013 12 08)
Paskelbta: 2013-12-09 18:00:38

Gražų žiemišką II Advento sekmadienio vidudienį Karmėlavos parapijiečiai rinkosi į šv. Mišias ir jose meldėsi už ligonius, neįgaliuosius, senelius, vienišuosius. Adventinę nuotaiką po šv. Mišių padovanojo Karmėlavos moterų ansamblis „Prie židinio“, vadovė Neringa Tarvydaitė. Nuoširdžios Advento giesmės ir poringės šiuo giedru susitelkimo laiku visus paskatino su džiaugsminga viltimi laukti šv. Kalėdų ir dalytis gerumu. Parapijos šeimininko klebono kun. Virginijaus Veprausko ir karitiečių rūpesčiu buvome pavaišinti gardžia koše.

Ses. Viktorija Maknauskaitė SJE,
Kauno arkivyskupijos Caritas reikalų vedėja

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.