II Advento sekmadienis Karmėlavos parapijoje (2013 12 08)
Paskelbta: 2013-12-09 18:00:38

Gražų žiemišką II Advento sekmadienio vidudienį Karmėlavos parapijiečiai rinkosi į šv. Mišias ir jose meldėsi už ligonius, neįgaliuosius, senelius, vienišuosius. Adventinę nuotaiką po šv. Mišių padovanojo Karmėlavos moterų ansamblis „Prie židinio“, vadovė Neringa Tarvydaitė. Nuoširdžios Advento giesmės ir poringės šiuo giedru susitelkimo laiku visus paskatino su džiaugsminga viltimi laukti šv. Kalėdų ir dalytis gerumu. Parapijos šeimininko klebono kun. Virginijaus Veprausko ir karitiečių rūpesčiu buvome pavaišinti gardžia koše.

Ses. Viktorija Maknauskaitė SJE,
Kauno arkivyskupijos Caritas reikalų vedėja

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai