Trijų Karalių šventė Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos vaikams
Paskelbta: 2018-01-08 13:04:50

Sausio 7 d. minint Trijų Karalių šventę, Vilijampolės parapijos Carito moterys suorganizavo šventinį rytmetį sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Prie vaišių stalo susirinko gausus būrelis vaikučių. Bendra malda šventę pradėjo vikaras kun. Benas Audrius Martusevičius. Pasisotinę vaikučiai smagiai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius ir linksmai šoko ratelius, kartu su Vilijampolės parapijos jaunimo choro vargonininke Naira Dirsiene ir jaunimo vadove Ugne Dirsyte. Šventei baigiantis Carito pirmininkė Albina Kavaliauskienė padėkojo parapijos klebonui kun. Jonui Bujokui už visapusišką palaikymą ir paramą. Taip pat visiems šventės dalyviams už nuotaikingą buvimą kartu, gerą nuotaiką ir išdalino vaikučiams dovanėles. Kaip gera pajausti, kad vaikučių širdelėse gerumas turi atgarsį.

Vilijampolės parapijos informacija

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai