Trijų Karalių šventė Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos vaikams
Paskelbta: 2018-01-08 13:04:50

Sausio 7 d. minint Trijų Karalių šventę, Vilijampolės parapijos Carito moterys suorganizavo šventinį rytmetį sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Prie vaišių stalo susirinko gausus būrelis vaikučių. Bendra malda šventę pradėjo vikaras kun. Benas Audrius Martusevičius. Pasisotinę vaikučiai smagiai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius ir linksmai šoko ratelius, kartu su Vilijampolės parapijos jaunimo choro vargonininke Naira Dirsiene ir jaunimo vadove Ugne Dirsyte. Šventei baigiantis Carito pirmininkė Albina Kavaliauskienė padėkojo parapijos klebonui kun. Jonui Bujokui už visapusišką palaikymą ir paramą. Taip pat visiems šventės dalyviams už nuotaikingą buvimą kartu, gerą nuotaiką ir išdalino vaikučiams dovanėles. Kaip gera pajausti, kad vaikučių širdelėse gerumas turi atgarsį.

Vilijampolės parapijos informacija

Ne tik žmogus ieško DIEVO, bet ir DIEVAS ne mažiau ieško žmogaus. <...> Jis trokšta patraukti, suvienyti visus su savimi, todėl renkasi ir šaukia žmones. Kunigystė – ne sau ir ne dėl savęs, o dėl tų, pas kuriuos VIEŠPATS siunčia.