Šv. Valentino dienos proga – susitikimai jaunimui miesto parapijose
Paskelbta: 2020-02-12 11:02:57

Šiemetinę Šv. Valentino dieną įvairiais susitikimais kviečia švęsti kai kurios miesto parapijos.

Arkikatedros parapija vasario 14-osios vakarą po šv. Mišių rengia susitikimą su diak. Benu Ulevičiumi, kuris kalbės apie meilę ir šeimą.

Kristaus Prisikėlimo parapijos jaunimas vasario 14 d. kviečiamas į mažąją Kristaus Prisikėlimo baziliką (Aukštaičių g. 4), kur 16 val. vyks interaktyvi paskaita-diskusija „Penkios meilės kalbos“, adoracija. Laukia dovanėlės ir užkandžiai. Plačiau >>

Šv. Valentino dienos vakarą drauge praleisti kviečia ir Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapija (Panerių g. 72), kur rengiamas maldos ir liudijimų vakaras tema „Kas prisilietė prie mano apsiausto?“ (Mk 5, 30) >>.

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai