Spalio 25 d. Maldos vakaras-koncertas Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje
Paskelbta: 2020-10-20 11:47:51

Spalio 25 d., sekmadienį, 19 val. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3, Kaunas) vyks Maldos ir labdaros vakaras-koncertas PASLAPTINGOJI ROŽĖ. Bus galima paaukoti šios bažnyčios stogo remontui.

Renginys taip pat bus transliuojamas Vytauto Didžiojo bažnyčios feisbuko paskyroje.

Maldos susipins su Marijos giesmių koncertine programa, kurią parengė Amsterdame džiazo vokalo magistrą baigusi dainininkė, fleitistė ir pedagogė, įvairių muzikinių projektų ir konkursų dalyvė Rugilė Daujotaitė kartu su profesionalių muzikų komanda.

Dievas nori stabdyti žmogų nuo blogo kelio, padėti jam, išgelbėti jį. DIEVUI irgi ADVENTAS – Jo širdis laukia žmogaus atsivertimo. Adventas – tai aktyvaus troškimo ir širdies karščio metas. TAISYKIME VIEŠPAČIUI KELIĄ... TIESINKIME JAM TAKUS...

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS