Jonavos Šv. apaštalo Jono parapija

Jonavos Šv. apaštalo Jono bažnyčia (statoma)
Koplyčia – Chemikų g. 136
55253 Jonava
Raštinė (koplyčios) mob. 8 685 11 001
El. p.
www.jonoparapija.lt

www.facebook.com/jonavosjono/

Dvasininkai

Klebonas – kun. teol. lic. Giedrius MASKOLAITIS
1986 08 03 * 2012 01 08 * 2014 05 23
Chemikų g. 136, 55222 Jonava, mob. 8 684 474 70

Kviečiame į pamaldas
  • ŠV. MIŠIOS (koplyčioje)
    Pirmadieniais – nėra
    Antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais – 9 val. Trečiadieniais –18 val.
    Šeštadieniais – 10 val.
    Sekmadieniais 8, 9.30 val. Nuo rugsėjo 1 d. iki gegužės 1 d. – 11 val.
Atlaidai

Šv. Jono, apaštalo ir evangelisto – gruodžio 27 d.

Parapijos teritorija
Pagal Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus 2008 m. vasario 4 dienos dekretą Nr. 39.

Gatvės Jonavos mieste: Alksnių, Aukštaičių, Ąžuolų, Baldininkų, Beržų, J.Biliūno, Chemikų, P.Cvirkos, Dzūkų, Erdvės, Girios, Joninių, Juodmenos, Kapsų, Kaštonų, Kauno (poriniai – nuo Nr. 96 iki gatvės pabaigos; neporiniai – nuo Nr. 95 iki gatvės pabaigos), Kėdainių, Kiemo aklg., Kosakovskių, Kranto, A.Kulviečio, Laisvės, Lietavos (poriniai Nr. tarp Žeimių ir Topolių g.), Lietuvių, Mažasis skg., Medžiotojų, Mindaugo, Neringos, Paparčio, Pavasario, Pažangos, Proskynos, Purienų, Pušyno, Pušų skg., Rambyno, Ramioji, Rasos, Saulės, Saulėtekio, Sodžiaus, Smėlio, Stoties, Suvalkiečių, Šaltinio, Šermukšnių, Šlaito (poriniai Nr 2 – 6; ), Šviesos, Tiesioji, Tvenkinio, P.Vaičiūno, Varnutės, Vasario 16-osios (poriniai – nuo Nr.52 iki gatvės pabaigos; neporiniai – nuo Nr.33 iki gatvės pabaigos), Verbų (neporiniai Nr.), Veterinarijos, Vilties, Vingio, Virbalų, Vyčių, Zanavykų, Žalgirio, Žeimių (poriniai – nuo Nr. 24 iki gatvės pabaigos; neporiniai – nuo Nr. 17 iki gatvės pabaigos), Žemaičių, Žemaitės, Žvejų aklg.

Gyvenvietės ir kaimai: Kurmagala, Marvilius, Melnytėlė, Pabartoniai, Paupė, Ragožiai, Rimkai, Šmatai, Varpėnai, Virbalai.

Jonavos Šv. apaštalo Jono parapija ribojasi su Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo, Karmėlavos, Kulvos ir Žeimių parapijomis.

Bendruomenė

?

Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Jonavos Šv. Apaštalo Jono parapija
Juridinio asmens kodas 301818964
Adresas S. Neries g. 6, 55189 Jonava
Bankas AB „Swedbank“
A. s. LT657300010110171680

Apie naująją parapiją ir statomą bažnyčią

2008 m. kovo 2 d. , Jonavoje viešint Šiluvos Švč. Mergelės Marijos paveikslo kopijai, arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus dekretu buvo oficialiai paskelbtas naujosios Šv. apaštalo Jono parapijos mieste įsteigimo dekretas. Naujosios parapijos klebonu paskirtas Jonavos dekanas kun. Audrius Mikitiukas. Jis viešai prisiekė deramai vykdyti jam patikėtą klebonystės uždavinį. Šv. Mišių metu buvo paskelbtas ir naujos bažnyčios pastatymo komiteto narių sąrašas, kuriame – garbūs bei žinomi Jonavos miesto ir rajono gyventojai, politikai, verslininkai.

Naujoji Šv. apaštalo Jono bažnyčia bus statoma Virbalų rajone. 2007 m. liepą, Jonavoje vykstant Eucharistiniam kongresui, toje vietoje, kur bus nauji Dievo namai, buvo pastatytas kryžius – naujosios parapijos bendruomenės ir gyvosios Bažnyčios vienijimo simbolis.

2012 m. spalio 7 d. pašventinta Šv. apaštalo Jono parapijos koplyčia Rimkų mikrorajone. 2008 metais Jonavoje įkurtos naujosios parapijos nariai iki šiol melsdavosi Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje. Koplytėlėje, kur įrengta 100 sėdimų vietų, tikintieji lankysis tol, kol bus parapijos bažnyčia. Naujos koplyčios atsiradimas ypač svarbus garbaus amžiaus žmonėms, gyvenantiems Rimkuose ir sunkiai pasiekiantiems tolokai esančią Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią.