ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2021 m. birželio 13 d., sekmadienis

MARIJOS DIENA Šiluvoje
KUR: Šiluva

...

Nuotrauka – Marijos Stanulytės (Šiluva, 2015)

Birželio 13-ąją, sekmadienį, kaip ir kiekvieno mėnesio tryliktą dieną, Šiluvos šventovėje švenčiama Marijos diena. Meldžiamasi visai Lietuvai aktualiomis bei kiekvienam piligrimui svarbiomis intencijomis. Piligriminę kelionę rengia ir patarnauja Kauno I dekanato kunigai ir tikintieji.

APSIREIŠKIMO koplyčioje

8 val. šv. Mišios
9 val. šv. Mišios. Vadovauja t. Stasys Kazėnas SJ

ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMO bazilikoje

10 val. šv. Mišios. Vadovauja mons. Vytautas Grigaravičius
10.45 val. Švč. Sakramento adoracija
11 val. katechezė „Vyriškumas Bažnyčioje“. Sako t. Aldonas Gudaitis SJ
11.30 val. Rožinio malda ir Švč. Mergelės Marijos litanija
12 val. iškilmingos šv. Mišios. Vadovauja arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ
Švč. Sakramento adoracija iki 16 val.
14 val. Rožinio malda
15 val. Gailestingumo vainikėlis

Nuo 11 val. vyks transliacija arkivyskupijos YouTube kanalu, Šiluvos šventovės bei arkivyskupijos FB paskyrose, Delfi TV. Transliacijos nuoroda >>

Birželio 12 d. nuo 22 val. Šiluvos bazilikoje naktinė Švč. Sakramento adoracija su „Marijos radiju“