Keliaujanti pašaukimų stovykla 2022 (registracija iki rugpjūčio 7 d.)
Paskelbta: 2022-06-27 14:29:23

Pašaukimų sielovados bendradarbiai kviečia šių metų vasarą praleisti stovykloje „Nematomos dovanos“. Tai kelionė pėsčiomis, autobusu ir traukiniu susitinkant su įvairių pašaukimų atstovais, dalijantis įžvalgomis, maldos bendryste, kartu ieškant ir poilsiaujant.

Stovyklos pradžia Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centro (Papilio g. 3, Kaunas) kiemelyje rugpjūčio 11 dieną, 18 valandą, pabaiga rugpjūčio 16 dieną 11 valandą Pivašiūnuose, Žolinės atlaiduose.

Į stovyklą kviečiami ieškantys arba dar neieškantys savo gyvenimo kelio jaunuoliai (amžius 16–33 metai). Numatomos nakvynės salėse, bendrabučiuose, parapijos namuose. Daugiau informacijos tel. 8 613 13018 ( Loreta )

Kelionės maršrutas: Kauna –Kazlų Rūda –Marijampolė–Lūginė–Alytus–Pivašiūnai.
Laikas: 2022 m. rugpjūčio 11–16 d.

Stovyklos dalyvio įnašas – 60–100 €.
Registracija iki rugpjūčio 7 d. (imtinai)

REGISTRACIJOS žingsniai:

- užpildyti anketą >>;
- per 3 darbo dienas el. paštu gausite patvirtinimo laišką bei informaciją apie apmokėjimą;
- stovykloje dalyviui vieta rezervuojama tik apmokėjus pusę arba visą dalyvio įnašo sumą. Mokėjimo paskirtis: dalyvio vardas pavardė, už keliaujančią stovyklą.

Organizatoriai – Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovados komanda

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune