SEMINARAI Kauno arkivyskupijos parapijų bendradarbiams (tęsiasi registracija)
Paskelbta: 2022-09-06 20:18:11

PLAKATAS parsisiųsti PDF

Kauno arkivyskupijos kurija kviečia parapijų bendradarbius į seminarus-susitikimus.

Susitikimai rengiami referentams, zakristijonams, parapijų maldos grupių vadovams, bažnyčių valytojams, dekoruotojams, floristams. Į juos taip pat kviečiami ir institucijų sielovados bendradarbiai.

Seminarus ves dr. Justė Milušauskienė, tėvas Aldonas Gudaitis, sesuo Dovyda Jaugelytė, kunigas Artūras Kazlauskas.

Susitikimai vyks Kaune, Papilio g. 3, Jono Krikštytojo pastoracijos centre.

Registracija į seminarus per šią formą >>.

Jeigu kiltų klausimų, prašome rašyti el. p. misijos3m@gmail.com arba skambinti mob. 8 621 556 85 Rūtai Godliauskaitei, sielovados projektų koordinatorei.

SEMINARŲ ir registracijos DATOS

Spalio 6 d. 18–20 val. „Paprastai ir konkrečiai: efektyvios komunikacijos treniruotė“,
registracija iki rugsėjo 30 d. (parapijų referentams). N. d.: į seminarą atsivežti paskutinį / geriausią savo parapijos skelbimą.

Spalio 12 d. 10–14 val. Atsinaujinimo diena, registracija iki spalio 7 d. (zakristijonams).

Spalio 13 d. 18–20 val. „Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai“, registracija iki spalio 7 d. (maldos grupių vadovams).

Spalio 20 d. 18–20 val. „Dievo pažadas man“, registracija iki spalio 14 d. (bažnyčių valytojams, floristams, dekoruotojams).

Spalio 22 d. 10-–14 val. „Liturgijos lektoriai ir Šventojo Rašto grupė“, registracija iki spalio 17 d. (liturgijos skaitovams).

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS