JAUNIMUI! VDU Katalikų teologijos fakultetas kviečia į esė konkursą „Religija ir mokslas. Ar jie suderinami?“ (registracija iki lapkričio 10 d.)
Paskelbta: 2021-10-22 08:25:48

Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas organizuoja respublikinį esė konkursą „Religija ir mokslas: ar jie suderinami?“ 10–12 klasių moksleiviams. Kviečiame mokyklas, parapijas, katalikiškas organizacijas ir bendruomenes paskatinti savo jaunimą dalyvauti šiame konkurse.

Informacija apie konkursą bei dalyvių registraciją skelbiama tinklalapyje https://teologija.org/konkursas/

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS