Adventinis vakaras Jono Pauliaus II piligrimų centre (2014 12 10)
Paskelbta: 2014-12-11 18:09:22

Gruodžio 10 dieną Jono Pauliaus II piligrimų centre vyko adventinis vakaras su tradicinėmis advento dainomis ir giesmėmis bei pasidalijimais apie išgyventus adventus. Vakarą pradėję šv. Mišiomis Kauno arkikatedroje bazilikoke, vėliau persikėlėme į Piligrimų centrą arkikatedros parapijos namuose, kur visi kartu (vakaras buvo labai jaunatviškas – dalyvavo daug jaunų žmonių) susimąstėme apie laukimą dainuodami ir giedodami adventinius kūrinius ir klausydami vakaro viešnios – Marijos radijo savanorės Genutės Ulevičienės pasakojimų ir pasidalijimų savo patirtimi.

 

Šis jaukus vakaras dar labiau padėjo suprasti, ko iš tiesų laukiame šiuo laiku ir kad laukti galima nenusiminus, bet susimąsčius ir džiaugsmingomis širdimis.

Vaizdo įrašą žr. >>

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune