Kauno arkivyskupo šventinis susitikimas su jaunaisiais savanoriais (2015 12 16)
Paskelbta: 2015-12-17 16:22:11

Gruodžio 16 d. Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas kurijoje susitiko su jaunaisiais savanoriais, kurie nuolat savanoriauja arkivyskupijos  renginiuose.

Susitikimas prasidėjo šv. Mišiomis kurijos koplyčioje, kartu dėkojant Dievui už galimybę mokytis tarnauti. Vėliau arkivyskupas kartu su jaunimu laužė kalėdaičius ir dalijosi artėjančių šv. Kalėdų linkėjimais.

Ganytojas, gerai pažindamas jaunų žmonių pomėgius, pavaišino savanorius picomis ir vakarą praturtino pasakojimais iš savo gyvenimo. Savanoriai taip pat pristatė, koks džiaugsmas jiems yra tarnauti Bažnyčioje, ir keliomis nuotraukomis prisiminė pagrindinius savanorių darbus ir tarnystes renginių metu.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija 

 

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune