Advento metą – Šviesos kiemelis jaunimui
Paskelbta: 2020-12-16 11:14:31

Kauno jaunimas skelbė šiam Adventui „šviesos revoliuciją“ ir pakvietė prie Advento kalendoriaus. Tikrai taip, „prie“! Įprastai Advento kalendoriai sutelpa rankose ar kabo virš židinio. Bet šis didžiulis kalendorius „apsigyveno“ jaukiai išpuoštame Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro kiemelyje (senamiestyje, Vilniaus g. 7), kur tvyro miško kvapas ir matosi žvaigždyno lopinėlis.

„Adventas – laikas kitu žvilgsniu pažvelgti į kasdienybę“, – sako arkivyskupijos Jaunimo centro komanda, kuri kasdien, 10 val., instagrame paskelbia klausimus. Pirmas teisingai atsakęs gauna spynelės atrakinimo kodą ir už kalendoriaus durelių jo laukia dovana. Taip per Adventą Jaunimo centras kviečia savo bendraamžius šviesiai ir aktyviai išgyventi šį vilties laiką.

Parengta pagal Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informaciją

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune