Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas apie sielovadą šiuo sunkiu metu: „Šias Kalėdas patirsime neįprastai“ (vaizdo reportažas, 2020 12 16)
Paskelbta: 2020-12-16 17:38:53

„Dievo malonė eina „kiaurai“ , skrodžia širdis, valstybių sienas. Dievas veikia visur ir visada, ir ypatingu būdu. Jo malonei veikti nėra kliūčių“, – sako Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas gruodžio 16 dienos pranešime arkivyskupijos bendruomenei, kurią, kaip ir visus Lietuvoje, jau yra pasiekusi žinia, jog bažnyčiose nebevyksta viešos pamaldos ir šventas Kalėdas šiemet tikrai švęsime kitu, ypatingu būdu.

„Tegul bus tai Dievo artumo išgyvenimas šeimoje“, – sako arkivyskupas, komentuodamas šį skaudų pačiai Bažnyčiai sprendimą, kuris yra Bažnyčios atliepas į tą skaudžią ir rimtą situaciją, kurioje atsidūrė mūsų šalis dėl nesustabdomai plintančio koronaviruso. 

Vaizdo reportaže (žr. žemiau) arkivyskupą Kęstutį kalbina atstovas spaudai diakonas Darius Chmieliauskas.

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune