Seminaras „ATSPARUMO samprata ir PERDEGIMO prevencija“ tarnaujantiems Bažnyčioje (registracija)
Paskelbta: 2022-11-17 16:32:40

Šiame sudėtingame, nuolat besikeičiančiame, nežinomybės bei netikrumo kupiname pasaulyje atsparumas tampa savybe, kurios ugdymas yra jau nebe pasirinkimo reikalas, o būtinybė. Dalis Bažnyčios darbuotojų pervargę, praradę motyvaciją, ar net palieka savo tarnystes.

Atsparumas yra būtinas ne tik perdegimo prevencijai. Jis padeda sveikai gyventi ir prasmingai bei veiksmingai darbuotis. Gera žinia – atsparumas yra išsiugdomas. Šis seminaras padės suprasti, ko reikia, kad būtume darbingi ir laimingi.

  • Seminare pateikiama teorija apie perdegimo požymius ir priežastis, leidžianti dalyviui nustatyti savo dabartinę situaciją bei suprasti, kokių pokyčių reikėtų imtis. Vėliau aptariami septyni atsparumo kompetenciją sudarantys gebėjimai, socialiniai ir struktūriniai šaltiniai, nulemiantys atsparumą.
  • Šie šaltiniai aptariami iš individo, o ne iš organizacijos perspektyvos, todėl į šį seminarą galima pažvelgti ir kaip į rekolekcijas puikiai, tinkančias Advento laikui ir naujiems asmeniniams pokyčiams.

Seminaras skirtas tarnaujantiems bažnytinėse organizacijose, parapijose ir bendruomenėse. Jis vedamas remiantis Xpand Leadership Academy metodologija, plačiau >>

Seminarą veda licencijuota Xpand lektorė Vaida Spangelevičiūtė-Knežienė, Kauno arkivyskupijos Sielovados skyriaus vadovė.

Galimybė pasirinkti Jums patogesnį laiką ir vietą:

lapkričio 28–29 d. seminaras Vilniuje, Trinapolio rekolekcijų namuose (įvyko)

arba gruodžio 8–9 d. Kulautuvoje, jėzuitų rekolekcijų namuose.

Seminarų pradžia – pirmąją dieną 11 val., pabaiga – antrąją dieną 14 val. 

BŪTINA REGISTRACIJA (vietų skaičius ribotas) užpildant anketą internetu >>   

Seminaras iš dalies finansuojamas Renovabio fondo, prisidėjimas prie seminaro išlaidų – laisva auka. Norintieji galės įsigyti tarptautinės Xpand kompanijos parengtas pratybų knygas lietuvių kalba.

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune