į pirmą puslapį

Programos

Jaunimo lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programa „Pažink save“

Koordinatorius – Gediminas URBONAS

Tikslas – jaunimo rengimas šeimai. Programa siekiama padėti jauniems žmonėms suvokti savo lytiškumą, auginti brandesnį požiūrį į meilę, paskatinti juos prisiimti atsakomybę už savo elgesį.

Lankomasi mokyklose, universitetuose, įvairiuose arkivyskupijos renginiuose, kur diskutuojama su jaunimu jiems aktualiais meilės, draugystės, bendravimo, gyvybės, aborto ir kitais klausimais. Po paskaitų, seminarų jaunimas gali kreiptis psichologinės pagalbos.

Krizinio nėštumo programa

Koordinatorė – socialinė darbuotoja Aušra BAČĖNĖ

Tikslas – padėti moterims ir šeimoms, išgyvenančioms nėštumą kaip krizę.

Atliekami nemokami nėštumo testai bei konsultuojamos dėl persileidimo ar aborto savo kūdikių netekusios moterys bei šeimos. Tai pirma Lietuvoje profesionali programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas negimusiam žmogui bei jo tėvams. Kreiptis tel. (37) 32 11 22.

Šeimos išsaugojimo programa

Koordinatorė – socialinė darbuotoja Žaneta ŠIMKIENĖ

Tikslas – padėti krizę išgyvenančioms šeimoms.

Teikiamos individualios konsultacijos, skaitomos paskaitos tėvams, moksleiviams ir socialiniams darbuotojams, rengiami socialinių darbuotojų apmokymai, buriamos tėvystės įgūdžių mokymo grupės. Daug dėmesio skiriama alkoholikų vaikams, vyksta individualios konsultacijos ir grupiniai užsiėmimai.

Šeimų pastoracijos programa

Koordinatorė – Giedrė AUKŠČIŪNIENĖ

Programa siekiama stiprinti ir ugdyti šeimas per renginių organizavimą ir dekanatų Šeimos centrų stiprinimą.

Individualus konsultavimas

Koordinatorė – psichologė Zita VASILIAUSKAITĖ

Teikiamos individualios psichologo, socialinio darbuotojo, natūralaus šeimos planavimo specialisto konsultacijos šeimoms ir asmenims.