ŠLOVINIMO VAKARAI „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje
Paskelbta: 2018-04-10 17:56:47

Balandžio 26 d. pradedami ŠLOVINIMO vakarai „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus. Jie vyks paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Kauno Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 9). Pradžia 19 val.

Organizuoja arkivyskupijos kurija, broliai pranciškonai ir Kauno kunigų seminarija.

Kviečiame į maldos vakarus – šlovinti Dievą, užtarti savo miestą, jo gyventojus, ypač jaunimą, melstis už save pačius, už mūsų visų širdžių atvirumą Viešpačiui ir tai tikėjimo, vilties ir meilės žiniai, su kuria pas mus, į Lietuvą (ir į Kauną!)  skuba popiežius PRANCIŠKUS!

Sekime Jėzumi, sekime Jį visi – gailestingu, atleidžiančiu, besidalijančiu Gerosios naujienos džiaugsmu, gydančiu, einančiu Kryžiaus keliu, mirštančiu dėl kitų, kaip į žemę kritęs kviečio grūdas. Kiek pajėgsime būti panašūs į savo Mokytoją, tiek sugebėsime parodyti Jį kitiems.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai