ŠLOVINIMO VAKARAI „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje
Paskelbta: 2018-04-10 17:56:47

ŠLOVINIMO vakarai „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus vyksta paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Kauno Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 9). Pradžia 19 val.

Organizuoja arkivyskupijos kurija, broliai pranciškonai ir Kauno kunigų seminarija.

Kviečiame į maldos vakarus – šlovinti Dievą, užtarti savo miestą, jo gyventojus, ypač jaunimą, melstis už save pačius, už mūsų visų širdžių atvirumą Viešpačiui ir tai tikėjimo, vilties ir meilės žiniai, su kuria pas mus, į Lietuvą (ir į Kauną!)  skuba popiežius PRANCIŠKUS!

Kalbant apie arkivyskupijos bendruomenę, galime pasilikti tik prie žemiškų faktų: ką veikėme, darėme, bet šis vaizdas būtų nepilnas. Gera, kad susirenkame žvelgti į JĖZŲ, pirmiausia Mišiose, – save atiduodantį, mus stiprinantį, maitinantį, ir svarbu, kad šio žvilgsnio ir ryšio nepamestume.

Iš simpoziumo Mišių homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai