ŠLOVINIMO VAKARAI „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje
Paskelbta: 2018-04-10 17:56:47

ŠLOVINIMO vakarai „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus vyksta paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Pradžia 19 val. Dėl Kauno Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčios atnaujinimo darbų vyks Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje.

Organizuoja arkivyskupijos kurija, broliai pranciškonai ir Kauno kunigų seminarija.

Kviečiame į maldos vakarus – šlovinti Dievą, užtarti savo miestą, jo gyventojus, ypač jaunimą, melstis už save pačius, už mūsų visų širdžių atvirumą Viešpačiui ir tai tikėjimo, vilties ir meilės žiniai, su kuria pas mus, į Lietuvą (ir į Kauną!)  skuba popiežius PRANCIŠKUS!

„KRISTUS JĖZUS – mūsų viltis.“ Šia žinia norime gyventi, ja norime dalintis su visais. Jūsų apsilankymas skatins mus, Lietuvos katalikus, drąsiai skleisti Evangelijos šviesą, rūpintis šeimomis, prabilti į jaunimo širdis, būti arti visų, kurie ieško ne vien duonos, bet ir teisingumo bei vilties.

Padėkos žodis popiežiui Pranciškui Kauno Santakoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai