Ateik savanoriauti į evangelizacijos programą „Šviesa naktyje“ (gegužės 18 d.)
Paskelbta: 2018-05-09 14:40:12

Kviečiame SAVANORIAUTI evangelizaciniame renginyje „Šviesa naktyje“. Jo metu sužinosime, kas yra evangelizacija, kodėl ir kaip turime liudyti savo tikėjimą, ir galėsime praktiškai tai išbandyti. IŠSKIRTINĖ PROGA – evangelizuoti per Kauno HANZA DIENAS!

Kada? Evangelizacija – gegužės 18 d.17–22 val.
Kur? Mokymai ir pasiruošimas – Kauno arkikatedros parapijos namuose (Vilniaus g. 1)
Metodas - Kauno arkikatedroje bazilikoje.

Norėdamas savanoriauti REGISTRUOKIS iki gegužės 17 d. Registracija: https://goo.gl/forms/XAPoikDqQhi3NanJ2

Evangelizacijos programa
17:00 – Malda
17.30 – Mokymas apie evangelizaciją ( veda br. Tomas OFM Cap.)
18:15 – „Šviesa naktyje“ metodo pristatymas
19:00 – Pasiruošimas ir išsiuntimas
20:00 – Evangelizacija „Šviesa naktyje“
22:00 – Padėkos malda ir pasidalijimas

Turi klausimų? Skambink mob. 8 627 220 15 (Simona)

Organizuoja Kauno akademinės sielovados bendradrabiai ir Kauno arkikatedros bazilikos parapija

Atsakome už viską, kaip gyvename ir ką kuriame čia, žemėje, – už kasdienius darbus, pareigas, už dalyvavimą valstybės gyvenime ir atsakomybę renkantis, už sąžiningumą, aktyvumą neleidžiant blogiui įsigalėti. Mūsų gyvenimas ir mūsų pasaulis – tai pradžia to naujo pasaulio – dangaus, į kurį jau žengė VIEŠPATS.

Iš Šeštinių homilijos Šiluvoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai