ŠILINĖS: kultūrinė programa (koncertai, knygų pristatymai)
Paskelbta: 2024-08-28 10:39:50

RUGSĖJO  7 d. , šeštadienį, 

19.30 val. Šiluvos bazilikoje koncertas „Gėlės Marijai“.

Kviečia kūrybos dešimtmetį skaičiuojantis Šiluvos bazilikos choras, vadovas Vytautas Šveikauskas. Solistai: Aurelija Vaišvilaitė ir Vitalius Karpavičius. Akompanuoja Dovilė Zikienė.

Koncerte skambės ne tik viena populiariausių Bacho giesmių „Ave Marija“, tačiau ir J. V. Lyguto, E. Meškausko, S. Townend, K Getty, J. Naujalio muzika. Plačiau >> 
 

 

 

 

RUGSĖJO  11 d. , trečiadienį, 

14.30 val. Šiluvos kultūros namuose (Jono Pauliaus II g. 12) naujo knygos – kardinolo Grzegorz Ryś „Celibatas“ (leidykla VšĮ „Artuma“, 2024) – pristatymas.

Knygą parašė Lodzės arkivyskupas Grzegorz Ryś (Gžegož Riš‘), kurį vienintelį iš Lenkijos popiežius Pranciškus lygiai prieš metus paskyrė kardinolu.

PLAČIAU >> 

 

 

RUGSĖJO  14 d. , šeštadienį, 

14 val. Šiluvos aikštėje arkivyskupas Kęstutis Kėvalas su bendraautoriu Vytautu Raškausku kviečia į pirmą pokalbių knygos „Žmogaus širdis sutverta dangui“ („Tyto alba“, 2024) pristatymą.

Tai puiki proga pabūti kartu ir pasikalbėti apie laiką, viltį ir tikėjimą – visa tai, kas sugulė ką tik pasirodžiusioje knygoje.

 

RUGSĖJO  14 d. , šeštadienį, 

19.30 val. Šiluvos bazilikoje sakralinės vokalinės ir instrumentinės muzikos koncertas, pavadintas CRUX FIDELIS (liet. „Ištikimasis Kryžius“).

Atlikėjai – mišrusis choras „Veritas“, choro meno vadovė ir dirigentė Vita Liaudanskaitė-Vaitkevičienė, solistas Mindaugas Zimkus, Viktorija Smailytė (arfa) ir Ilona Klusaitė (smuikas). 

PLAČIAU APIE KONCERTĄ, ATLIKĖJUS, PROGRAMĄ žr. čia >> 

 

 

ATLAIDŲ DIENOMIS ir vėliau (iki gruodžio 1 d.) 

Šiluvos piligrimų centre Kazimiero Martinaičio drožinių paroda 

Šiluvos piligrimų centre eksponuojama Kazimiero Martinaičio drožinių paroda, kurioje dera Evangelijos akimirkos, popiežių ir šventųjų bareljefai, tautiniai motyvai. Parodos kuratorė sesuo Regina Teresiūtė SJE. 

 

Ganytojo žodis

Melskime, kad ŠVENTOJI DVASIA, kuri prieš 100 metų lydėjo mūsų arkivyskupijos gimimą, šiandien atnaujintų mus taip pat galingai, kaip anuomet! Švč. Mergelė Marija, ŠILUVOS DIEVO MOTINA, telydi mus visame Jubiliejaus kelyje! Tebūna šis JUBILIEJAUS šventimas nauja pradžia Kauno arkivyskupijoje, o svarbiausia – mūsų širdyse susitinkant KRISTŲ – mūsų viltį!

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Šiluva

Kauno arkivyskupijos II sinodo nutarimai

Parama

Konferencijų centras

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune