Savaitgalis Baltriškėse: Dievo meilės sėkla jaunųjų piligrimų širdyse (2023 11 11–12)
Paskelbta: 2023-11-14 18:13:33

Lapkričio 11–12 d. savaitgalį daugiau nei 80 jaunų žmonių drauge su Jono Pauliaus II piligrimų centru praleido savaitgalį Baltriškėse, pas Tiberiados brolius.

Broliai neslėpė džiaugsmo Baltriškėse sulaukę tokios gausios, jau rudens tradicija tapusios, jaunųjų piligrimų grupės iš Kauno. Savaitgalio metu jaunuoliai galėjo džiaugtis brolių svetingumu ir draugyste, klausytis jų paruoštų mokymų ir liudijimų, atverti širdis dvasinių pokalbių metu. Savaitgalį vainikavo šeštadienio vakarą vykusi Švč. Sakramento adoracija bei šlovinimas, kurio metu klausyklas užgulusių jaunuolių išpažinčių kunigams teko klausytis iki pat vidurnakčio.

Esame dėkingi Tiberiados broliams už išgyventą gražią bendrystę maldoje, darbuose ir nepamirštamuose pokalbiuose prie stalų skanaujant gardų maistą. Jaučiame, jog šis savaitgalis tikrai pasėjo Dievo meilės sėklas piligrimų širdyse.

Tiikimės ir toliau jas daiginti sugrįžus į savo kasdienybę bei nekantriai laukiame kitos piligrimystės pas Tiberiados brolius.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune