Vasario 14 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje – Šv. VALENTINO diena KITAIP „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“
Paskelbta: 2014-01-27 17:45:17

 

PLAKATAS JPG

Jau septintą kartą Kauno arkivyskupija organizuoja Šv. Valentino dieną KITAIP. Renginys gimė kaip atsakas ir kvietimas paminėti šią dieną ir įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę. Vasario 14-osios kvietimas mylėti turi platesnę prasmę, nei proginiai meilės prisipažinimai, laiškeliai ir dovanėlės mylimiesiems. Ši diena primena, kad žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą, vienintelis iš visų Jo kūrinių galintis ir mokantis mylėti, o į šią sąvoką telpa ir šeimos bei visos žmonijos vienybė.

Šv. Valentino diena KITAIP yra nekomercinis ir visiems atviras renginys. Ypač kviečiame dalyvauti jaunimą, šeimas ir visus, kurie jauni širdyse.

Šis renginys vyks 2014 metų vasario 14 dieną 19 valandą Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Renginio trukmė 2,5 val. Planuojama žiūrovų auditorija – 12 tūkst.

Bilietus nuo sausio 29 d. galima įsigyti Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre (Vilniaus g. 7, Kaunas, tel. (37) 322 578, bilieto kaina 7 Lt) ir per bilietų platintoją www.bilietupasaulis.lt (kaina 15 Lt.

Renginyje dalyvauja:
• Kauno šokio teatras „Aura“
• Monika Linkytė
• Sasha Song
• vyrų vokalinė grupė „Quorum"
• Diksilendas „Sweetband“
• Ronan Johnston (Airija)

• Arkivyskupas Gintaras Grušas
• Tarp muzikinių numerių – žinomų žmonių, visuomenės veikėjų pasakojimai apie šeimą.

Renginio globėjai – Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Renginį organizuoja Kauno arkivyskupija.
Projekto koordinatorė - Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė mob. 8 673 22 346.

 

Ganytojo žodis

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune