Seminaras apie vaikų solidarumo bei socialinio aktyvumo ugdymą Kaune (2011 04 01)
Paskelbta: 2011-04-04 13:26:20

Balandžio 1 d. Kauno arkivyskupijos Katechetikos centre vyko VDU KTF doktorantės ses. Faustos Rasos Palaimaitės kvalifikacinio seminaro „Vaikų ir paauglių (11–14 metų amžiaus) solidarumo ir socialinio aktyvumo ugdymas religiniame gyvenime“ I dalis. 

Seminaro tikslas buvo pristatyti tarptautinės Jaunųjų misionierių asociacijos programą ir jos taikymą, įvairiose aplinkose ugdant vaikų ir paauglių (11–14 metų amžiaus) solidarumo ir socializacinio aktyvumo įgūdžius. Programa remiasi visame pasaulyje veikiančios vaikų ir paauglių programos „Jaunieji misionieriai“, arba „Šventa vaikystė“ (Holy Childhood association), metodologija. Lektorė liudijo savo misijų Brazilijoje patirtį.

Susitikimas baigtas Kryžiaus kelio malda už kenčiančius, alkstančius ir visaip išnaudojamus pasaulio vaikus.

Seminare dalyvavo įvairių dalykų mokytojai, parapijų katechetai bei asmenys, besidomintys socialiniu ugdymu. 
 

Ganytojo žodis

Apaštalas Paulius mus ragina „Jeigu esate su Kristumi prikelti, siekite to, kas aukštybėse“ (Kol 3, 1), arba kaip Laiške žydams užrašyta: „Išlaikykime nepajudinamą vilties išpažinimą, nes patikimas tas, kuris yra davęs pažadus“ (Žyd 10, 23). Tai vis nuorodos, kviečiančios mus būti Prisikėlimo žmonėmis. Jos kalba, kaip turi gyventi Velykų žinią priėmęs žmogus, – liudydamas viltį, dovanodamas ramybę ir Kristaus prisikėlimo liudijimą.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune