Jono Pauliaus II piligrimų centro bendruomenės tarnystė Palangos bažnyčioje (2015 06 19–20 d.)
Paskelbta: 2015-06-22 16:02:41

Birželio 19 –20 d. arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų bendruomenė turėjo galimybę išgyventi bendrystės laiką Palangoje. Bendruomenės nariai ne tik ilsėjosi ir džiaugėsi bendryste prie jūros, bet ir tarnavo giedodami šv. Mišiose Palangos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Džiaugiamės Palangos parapijos klebonu kun. Mariumi Venskumi, kuris įgyvendina naują pastoracinę iniciatyvą – poilsiaujantiems tikintiesiems suteikiama galimybė vasarą dalyvauti sekmadienio išvakarių šv. Mišiose šeštadieniais 21 val., o katalikiškos jaunimo grupės iš visos Lietuvos kviečiamos aktyviai įsitraukti į tarnystes vasarą >>.

Jono Pauliaus II piligrimų centro bendruomenės informacija

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai