Teminis vakaras arkivyskupijos Jaunimo centre (2011 06 15)
Paskelbta: 2011-06-16 16:41:00

Birželio 15 d. Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre surengtas tradicinis mėnesio teminis vakaras, šįsyk tema – „NEžudyk“.

Svečiuose buvo Petrašiūnų parapijoje tarnaujantis brolis kunigas Tomaszas Pilchas OFM Cap. Mintimis penktojo Dekalogo įsakymo tema jis pasidalijo su jaunuoliais,  ne tik buvusiais Jaunimo centro salėje, bet ir su tais, kurie vakarą stebėjo tiesioginėje transliacijoje internetu.

Kalbėdamas apie minėtąjį Dievo įsakymą, svečias pabrėžė, jog šį įsakymą reikia suprasti kur kas plačiau nei įprasta (pasak brolio, net ir pravardžiuodami žmogų žudome žodžiu). Tai buvo labai svarbu išgirsti jaunimui. Pabaigoje brolis pasidalijo ir savo talentu: padainavo ir pagrojo gitara.

Šis vakaras buvo paskutinis KAJC teminis vasaros susitikimas. Į kitus KAJC kvies jau rugsėjo mėnesį.

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS