Kunigų ir diakonų skyrimai (2011 m. birželis)
Paskelbta: 2011-07-11 14:45:29

Kun. Gytis STUMBRAS skiriamas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaru.

Kun. Kastytis ŠULČIUS atleidžiamas iš Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaro pareigų ir skiriamas vikaru Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijoje.

Diak. Giedrius MASKOLAITIS sielovadinės praktikos atlikti skiriamas į Kristaus Prisikėlimo parapiją.

Diak. Gintas LEONAVIČIUS sielovadinės praktikos atlikti skiriamas į Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapiją.

Diak. Audrius MARTUSEVIČIUS sielovadinės praktikos atlikti skiriamas į Kauno arkikatedros bazilikos parapiją.

Diak. Žilvinas ZINKEVIČIUS sielovadinės praktikos atlikti skiriamas į Kauno Šv. Antano Paduviečio parapiją.

Tai, kad Viešpats dar kartą suteikia mums palankų metą atsiversti, neturi būti laikoma savaime suprantamu dalyku. Ši nauja galimybė turėtų pažadinti dėkingumo jausmą ir prikelti mus iš mūsų vangumo. Nepaisant kartais tragiškų blogio apraiškų mūsų gyvenime, taip pat Bažnyčios ir pasaulio gyvenime, šio laikotarpio galimybė pakeisti kursą išreiškia nepajudinamą Dievo valią nenutraukti jo išganingo dialogo su mumis.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai