SEMINARAS Pirmajai Komunijai rengiantiems parapijų katechetams Kaune (2011 09 09)
Paskelbta: 2011-09-16 08:08:32

Rugsėjo 9 dieną Kauno arkivyskupijos Katechetikos centre vyko seminaras „Rengimo Pirmajai Komunijai Kauno arkivyskupijoje aktualijos“. Seminare dalyvavo 36 katechetai iš įvairių arkivyskupijos parapijų.

Susirinkusieji aptarė atskirų programos dalių vykdymo ypatumus, dalijosi savo patirtimi ir išsakė pasiūlymus. Seminarą vedė dr. Artūras Lukaševičius. Notre-Dame de Vie (Prancūzija) instituto metodiką katechezei pristatė soc. m. mgr. Raminta Kruopytė, koordinuojanti arkivyskupijoje Sutaikinimo ir Eucharistijos programos tobulinimą. Ses. Justina Gruodytė pristatė giesmių su judesiais ir žaidimų panaudojimo galimybes pasiruošimo sakramentams eigoje.

Katechetai įsigijo atnaujintas vaikų teorijos ir užduočių knygeles (CD formatu) bei įvairius giesmelių su judesiais įrašus.

Evangelija sako, jog apaštalas Jonas pasiėmė Motiną pas save. Ir mes kvieskime ją pas save. Jos artumas keis mūsų gyvenimą. SVEIKA, MARIJA – ir tamsybės sklaidosi, ateina Šviesa – mūsų Viešpats Jėzus Kristus.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš homilijos Aušros Vartų atlaiduose