SEMINARAS Pirmajai Komunijai rengiantiems parapijų katechetams Kaune (2011 09 09)
Paskelbta: 2011-09-16 08:08:32

Rugsėjo 9 dieną Kauno arkivyskupijos Katechetikos centre vyko seminaras „Rengimo Pirmajai Komunijai Kauno arkivyskupijoje aktualijos“. Seminare dalyvavo 36 katechetai iš įvairių arkivyskupijos parapijų.

Susirinkusieji aptarė atskirų programos dalių vykdymo ypatumus, dalijosi savo patirtimi ir išsakė pasiūlymus. Seminarą vedė dr. Artūras Lukaševičius. Notre-Dame de Vie (Prancūzija) instituto metodiką katechezei pristatė soc. m. mgr. Raminta Kruopytė, koordinuojanti arkivyskupijoje Sutaikinimo ir Eucharistijos programos tobulinimą. Ses. Justina Gruodytė pristatė giesmių su judesiais ir žaidimų panaudojimo galimybes pasiruošimo sakramentams eigoje.

Katechetai įsigijo atnaujintas vaikų teorijos ir užduočių knygeles (CD formatu) bei įvairius giesmelių su judesiais įrašus.

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)